Авторизація

Запам'ятати мене.

Автоматичний вхід.



Забули пароль?
Зареєструватися

Зважені мінеральні тверді речовини є основними забруднювачами вод після гірських збагачувальних процесів. Основна частка (до 90%) гранулометричного складу представлена ??зваженими частинками, розмір яких не перевищує 50 мкм.

Різні типи флокулянтів використовуються для інтенсифікації процесів поділу для підвищення загальної ефективності стадії поділу при зменшенні вмісту завислих часток в виходячої воді.

Під час звичайного осадження твердих речовин із стічних вод утворюється значна кількість відпрацьованого шламу, яке можна повторно використовувати в якості сировини для металургії.

З можливих способів зневоднення осаду в даний час зневоднення на барабанних вакуумних фільтрах, що дозволяє знизити вміст вологи з 60 до 70% до 26-35%, в більшості випадків вважається оптимальним.

Застосування флокулянтів в цьому процесі дозволяє підвищити загальну ефективність вакуумної фільтрації при досягненні більш низького вмісту вологого осаду і більш високої якості фільтрату.

Ефективність флокуляції в значній мірі залежить від гідродинамічного режиму рідини (градієнт швидкості) під час обробки. Оптимізація режиму флокуляції дозволяє значно підвищити ефективність сепарації відстійника і підвищити продуктивність стрічкового і вакуумного фільтра, в той час як потреба флокулянта може значно знизитися.

Зокрема, було експериментально доведено, що новий метод, заснований на цих принципах, дозволяє:

• збільшити ефективність роботи згущувачів і вакуумних фільтрів в 1,5-1,7 рази;

• Знизити потребу флокулянта в 1,5-3 рази;

• Забезпечити стійку роботу сепарації і знизити чутливість

Тонка флокуляция має значний потенціал для інтенсифікації процесів поділу ультрадисперсних суспензій з використанням седиментації і фільтрації

2